Учениця Чортківського ліцею №1 ім. М. ШашкевичаТетяна Канюк разом із учителькою географії Присунько Л.О. взяли участь в урочистому фестивалі обдарованої молоді «Гордість Тернопілля».
Тетяна стала учасницею цього престижного заходу завдяки своїм вагомим досягненням у вивченні географії. Наполеглива праця, любов до науки та прагнення до нових знань принесли їй заслужене визнання на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.
Пишаємося успіхами нашої учениці та її наставниці, які гідно представляють Чортківський ліцей №1 ім.М.Шашкевича і Тернопільщину. Бажаємо нових звершень, яскравих перемог і невичерпного натхнення на шляху до нових вершин!
Пишаємося! Віримо! Підтримуємо!

