Ну дуже екодружні!
У лютому гімназисти виграли участь у проєкті ,,Zero Waste School”,який організовує Фонд Кличка при підтримці фундації “Coca-Cola”. Вчитель екології Богданець […]
У лютому гімназисти виграли участь у проєкті ,,Zero Waste School”,який організовує Фонд Кличка при підтримці фундації “Coca-Cola”. Вчитель екології Богданець […]
Щоденник вітань для випускників 2020 року відкривають учні 1-Б гімназійного класу!!!! Позитивного настрою вам, дорогі наші випускники!!! ВІДЕО
По-особливому слова подяки звучать від випускників 2020 року. Челендж #Дякуємо_вчителям триває. ВІДЕО
Учні 1-А гімназійного класу приєднались до челенджу #Дякуємо_вчителям . ВІДЕО
Учні продовжують дякувати своїм учителям. Челендж підтримали учні 4-Б гімназійного класу. Дякуйте своїм учителям за ту любов, яку вони дарують
Учнівське самоврядування Чортківської гімназії ім.М.Шашкевича ініціювало челендж #Дякуємо_учителям за ті уроки, знання та досвід, який вони передавали впродовж цього особливого навчального року
Вітаємо переможця конкурсу “Моя гімназія – моя родина” Кравчук Каріну, ученицю 2-б початкового класу. Сердечно дякую Каріночці, батькам, родичам, друзям,