Інженерний тиждень у гімназії
У Чортківській гімназії ім. М.Шашкевича з 13 по 17 січня тривав інженерний тиждень. Якщо хтось думає, що математика, фізика, хімія […]
У Чортківській гімназії ім. М.Шашкевича з 13 по 17 січня тривав інженерний тиждень. Якщо хтось думає, що математика, фізика, хімія […]
Учні гімназії разом з заступником директора з виховної роботи Гриндулою Т.І. та вчителем початкових класів Чорній М.П. наколядували 12360 грн.
Один день із життя нашого класу) Інженерний тиждень. Грудень з січнем видались зовсім не сніжним,раптом і лютий буде таким? Хтозна.
У січні 2020 року розпочався ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, що проходить у м.Тернополі. 15 січня 2020
Вже багато років у Чортківській гімназії панує традиція на Василя 14 січня водити Маланку. Сьогодні учні 5А, 5Б та 4А
“Ой вчора звечора” – лунало від колядників з Чортківської гімназії! ВІДЕО 1 ВІДЕО 2
Учні Чортківської гімназії ім. М.Шашкевича спільно із заступником директора з вих.роботи Гриндулою Т.І, колядували, засівали та вітали усю гімназійну родину
Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку учням 10-11 класів та їх батькам за чудовий подарунок. Вже стало доброю традицією дарувати на
Сьогодні, 11 січня, заступник директора з виховної роботи Гриндула Т.І., вчитель початкових класів Чорній М.П. разом з учнями пішли колядувати