Безпека понад усе!
28 січня відбулася перевірка щодо пожежної безпеки в гімназії провідним інспектором Чортківського районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області […]
28 січня відбулася перевірка щодо пожежної безпеки в гімназії провідним інспектором Чортківського районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області […]
Кафедра вчителів англійської мови разом з директором гімназії проговорювали питання щодо організації літньої мовної школи та вибір програми. Запросили до
Упродовж вимушених канікул (карантину) вчителі гімназії активно працюють над самоосвітою, вивчають пропозиції різних освітніх платформ ( всеосвіта, едера, ІППО України)
23 січня учні гімназії взяли участь в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з англійської мови у місті Тернополі. Крутий результат від
Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку Білу Петерсу, який розказав про свій життєвий досвід впровадження інклюзивної освіти у школах США і
Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку Ігорю Скрипці за чудові подарунки. Зони для релаксації на четвертому поверсі головного корпусу получилися бомбезні.
Гімназисти отримали благословення Йорданською водою у вівторок 21 січня 2020 року. Велике спасибі отцю Андрію за мудрі поради і радість
Учні гімназії приєднались до екологічної акції “Їдальня для птахів”, змайструвавши власноруч зі своїми батьками годівнички для пернатих друзів.
Наприкінці листопада 2019 року відбулося нагородження переможців всеукраїнських учнівських олімпіад. Серед 270 учнів України – наша випускниця-2019 року, Соломія Федорейко
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2732128963496728&id=100000989541058