“STOP булінг”
У рамках тижня права учні 2-А гімназійного класу (кл.кер. Побуринна І.З.) розпочали челенж “STOP булінг”. Правила цієї активності прості: потрібно […]
У рамках тижня права учні 2-А гімназійного класу (кл.кер. Побуринна І.З.) розпочали челенж “STOP булінг”. Правила цієї активності прості: потрібно […]
В міжнародний День Людей з інвалідністю адміністрація гімназії відвідала благодійну службу “Карітас” і передала солодощі, які учні зібрали у тиждень
У вівторок, 02 грудня, учні гімназії отримали ще 8 парт від волонтерів Чортківського Патріаршого собору Петра і Павла. Спасибі за
Сьогодні, 02 грудня, отримали захисні маски від сім’ї Дудар. Синочок Павлик, учень 2(6) – Б гімназійного класу, приніс декілька коробок
Прощання з осінню у 3-б класі, класовод Чхало Любов Василівна З великою вдячністю проводжаємо чарівну пору року, яка так недавно
29 листопада завершено розпис стіни у кабінеті інформатики, художник Андрій Галімбовський @Andrew Halembovskey, колишній учень гімназії. Пише картини на полотні,
Завершився Тиждень подяки у неділю, 29 листопада, подякою народним депутатам України Володимиру Гевко та Євгенії Кравчук за величезну допомогу в
Музична композиція від учнів гімназії, керівник Винничин Тетяна Вікторівна 28 листопада о 16:00, всесвітня акція «Запали свічку пам’яті» єднає всіх
3-б, класовод Чхало Любов Василівна … Незабудки голубенькі, Дуже ніжні і малі, На лужку при самій річці Між травою розцвіли.