Новини
А сьогодні у нас Андріївські вечорниці
11 грудня учні 5 (9)-А разом із класним керівником Лихо Іриною Йосипівною та педагогом-організатором Буковською Оленою Іванівною запросили адміністрацію гімназії
Творчі роботи для конкурсу “Замість ялинки – зимовий букет”
Номінація “Галицька іграшка”. Композиція “Сонячний кінь”, вик. Катерина Обшарська, учениця 11 класу (вчитель Горяча Н.В.). Номінація “Дідух – Різдвяний дух”.
Атмосферно
Дирекція гімназії висловлює щиру подяку заступнику директора з виховної роботи Гриндулі Тетяні Іванівні і педагогу-організатору Буковській Олені Іванівні за створення
Річниця створення музею імені отця Маркіяна Шашкевича
Отакі були в нас нині гості! Дякую Любо Василівно!
Флеш моб від учнів 3-а початкового класу
Флеш моб від учнів 3-а початкового класу, класовод Лавриновська Світлана Йосипівна. Підтримуємо флешмоб #Берегине_моя_українська_хустко На ній і гроно, і пелюстка,
Вітання від гімназистів з Днем Збройних Сил України!
Ми пишаємося Вашою мужністю та дякуємо Вам, дорогі воїни за мир вдома. ВІДЕО
Ми стараємося творити добро
Завтра День волонтера, у неділю – День Збройних сил України. Сьогодні Новою поштою відправили два ящички до Львова. Завтра- післязавтра
